olivabio-icon

OlivaBIO • Grecka zdrowa żywność Warszawa

Kontakt

OlivaBIO - Zdrowa żywność - Oliwki - Oliwy - Sery

O nas

Pasję do odkrywania walorów smakowych i greckich produktów zawdzięczamy naszym znajomym. Poznaj naszą przygodę z produktami pochodzącymi z Krety, którą rozpoczeliśmy kilka lat temu.

OlivaBIO Warszawa

Pasja do zdrowej żywności i walorów greckich smaków

Nasza przygoda ze zdrową żywnością i  produktami pochodzącymi z wyspy Krety rozpoczęła się kilka lat temu.

Pasję do odkrywania walorów greckich produktów zawdzięczamy naszym znajomym. Dzięki Nim rozsmakowaliśmy się w oliwie, oliwkach, serach z mleka owczego prosto z greckiej wyspy Krety.

Dlatego dzisiaj możemy sprowadzać dla Państwa luksusowe produkty z tej pięknej greckiej wyspy i udostępniać je w naszym sklepie internetowym.

OlivaBIO - Zdrowa żywność
Miseczka z Oliwkami

Greckie smaki w Warszawie

Poznaj walory greckiej kuchni

Sami poznajemy urokliwą Kretę, która jest wyspą zapierających dech w piersiach widoków, piaszczystych plaż i ośnieżonych szczytów górskich. Tu spotyka się starożytność z nowoczesnością – czar tradycyjnych wiosek koresponduje z nowoczesnością miasteczek. Tu także można spotkać ludzi przejmujących z pokolenia na pokolenie niewielkie rodzinne biznesy. Do tego jeszcze zachwyca kreteńska kuchnia.

Wszelkie produkty pochodzące z wyspy króla Minosa słyną z pierwszorzędnej jakości, dużej zawartości witamin i niesamowitego smaku, dzięki czemu cieszą się dużą popularnością wśród miłośników zdrowej żywności.

OlivaBIO Warszawa

Nawiąż współpracę i rozwiń ofertę o zdrową żywność

Zachęcamy Państwa do zakupu naszych produktów, jak również nawiązania współpracy firm, prywatnych sklepów czy sieciówek.

Możesz liczyć na indywidualnie przygotowaną ofertę dla Twoich potrzeb. Uzgodnij z nami wszystkie detale i umieść produkty ze zdrową żywnością w swojej ofercie.

Telefon

+48 602 232 162

E-mail

info@olivabio.com