olivabio-icon

OlivaBIO • Grecka zdrowa żywność Warszawa

Kontakt

OlivaBIO - Zdrowa żywność - Oliwki - Oliwy - Sery

Sprzedaż i dystrybucja

Strona główna » Sprzedaż i dystrybucja

OlivaBIO to jedyny w Polsce dystrybutor greckich oliw i oliwek firm Greckich bezpośrednio z Krety. Poznaj naszych producentów oliw z Greckiej wyspy Kreta Melissakis i Mousterakis.

Dystrybucja greckich oliw i oliwek

Jedyny w Polsce dystrybutor greckich oliw i oliwek • Melissakis i Mousterakis
OlivaBIO to jedyny w Polsce przedstawiciel i dystrybutor greckich oliw i oliwek firm Melissakis i Mousterakis.
Nasze ekologiczne oliwy i oliwki importujemy bezpośrednio od greckich producentów Melissakis i Mousterakis, pochodzących z wyspy Kreta. Importowane produkty dystrybuowane są tylko do wybiórczych sklepów jak i sprzedawane wysyłkowo za pośrednictwem naszego sklepu online.
Jakość i doświadczenie naszych greckich producentów z wyspy Kreta.
Nasze produkty importujemy od greckich producentów z wieloletnim doświadczeniem,  dbających o ekologię we wszystkich aspektach swojej działalności. Od uprawy oliwek do pakowania przetwarzanych produktów pochodzących głównie z własnych upraw.
Importując żywność grecką stawiamy nie tylko na jakość ale przede wszystkim na ich smak.
Nasi producenci stale podnoszą poprzeczkę modernizując i wyposażając swoje zakłady produkcyjne w najnowocześniejsze maszyny w celu zapewnienia wysokiego poziomu jakości swoich produktów.

Producenci oliw i oliwek

Greckie oliwy i oliwki • Melissakis i Mousterakis

Poznaj naszych producentów żywności z greckiej wyspy Kreta oraz ich produkty:

W naszym sklepie ze zdrową żywnością możesz dokonać zakupu i zasmakować ich luksusowych i ekologicznych produktów. Oliwy Extra Vergin czy ekologiczne oliwki naszych producentów z pewnością pobudzą Twoje kubki smakowe jak i odbiją się dużym zainteresowaniem Twoich Klientów.

Jesteśmy przekonani, że raz zasmakowane produkty pochodzące z greckiej wyspy Kreta, staną się codziennością na Państwa talerzach jak i porządanym produktem Twoich Klientów.

OlivaBIO Warszawa

Nawiąż współpracę i rozwiń ofertę o zdrową żywność

Zachęcamy Państwa do zakupu naszych produktów, jak również nawiązania współpracy firm, prywatnych sklepów czy sieciówek.

Możesz liczyć na indywidualnie przygotowaną ofertę dla Twoich potrzeb. Uzgodnij z nami wszystkie detale i umieść produkty ze zdrową żywnością w swojej ofercie.

Telefon

+48 602 232 162

E-mail

info@olivabio.com